Akustik Yanmaz Yumurta Ses İzolasyonu Süngeri

 

Akustik Ses Yalıtımı ve izolasyonu evinizde, iş yerinizde, stüdyolarda, müzik kayıt, toplantı odaları, konferans salonları, tiyatro salonlarında, klima jeneratör odaları vb. gibi kullanım alanı çok geniştir.Bu Ses yalıtım ürün grubunda Akustik Yanmaz piramit, spesiyal,labirent,yumurta ve düz sünger çeşitleri mevcuttur.Bu süngerleri kolaylıkla uygulayabilirsiniz veya bizim tarafımızdan ses yalıtım, izolasyon uygulaması  yaptırabilirsiniz.Aşağıda Akustik Yanmaz Piramit Yumurta süngerlerle ilgili daha detaylı bilgi resimler bulabilirsiniz.

Yüzeyi yumurta kutusu şeklinde olduğu için yumurta sünger ismini almıştır. Yüksek ses yutum ve emiciliği vardır. Tek başına güçlü sesleri engelleyemez, bariyerli modelleri kullanıldığında yüksek sesleri engeller yüksek performans sağlar. Yanmaz maddeden üretilmiş, 1. sınıf bir üründür.

  • Yanmaz, alev almaz ve damlacık oluşturmaz.
  • Küf tutmaz ve nemden etkilenmez.
  • Kolay uygulanır ve esnektir.
  • Farklı kalınlıklarda ve formlarda üretilir.
  • Yüksek ve orta frekans bantlarının yanında düşük frekans bantlarında da etkilidir.
  • 40 mm 50 mm kalınlıkları mevcuttur.
  • Renk seçeneği melamin köpük gri ve beyazdır.
  • Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleri vardır.

 

AKUSTİK YUMURTA SÜNGER 14 + KDV 50 DNS 30 MM
AKUSTİK YUMURTA SÜNGER 16 + KDV 50 DNS 40 MM
AKUSTİK YUMURTA SÜNGER 18 + KDV 50 DNS 50 MM

Ses İzolasyonu ve Ses Yalıtımı Malzemesidir.Yumurta kutusu tipinde ses yalıtım süngerine denir. Esnektir ve kolay uygulanabilir. Malzemeler en iyi standartlara sahip hammaddellerle ileri teknoloji kullanılarak üretilir. Piramit yumurta sünger fiyatı ucuzdur.

yumurta sünger

Yumurta sünger iki farklı hammaddeden üretilmektedir. Bunlar melamin köpük ve poliüretan köpüktür. Melamin köpükten üretilen antibakteriyel özellikte olmaktadır. Bunun dışında akustik özellikleri aynıdır. Yanmaz bir malzemedir. Çok hafif ve esnektir. Bu sayede kolayca uygulanabilmektedir. Çok geniş kullanım alanına sahiptir.

yumurta sünger

Ses Yalıtım Süngeri Kullanma Alanları :
Akustik Piramit Sünger - AkustikSünger Fiyatları - İstanbul - Akustik Düzenleme Süngeri - Kompresör Kabin ses yalıtımı - jeneratör odası ses Yalıtım - 
Piramit Sünger - Müzik Odası Ses Yalıtımı -Yumurta Sünger Fiyatları - Konferans Salonu Ses İzolasyonu - Akustik Tavan Ses Yalıtım - Akustik Duvar Ses Yaltım - Akustik Kumaş Kaplı Panel - Tavan ses Yalıtım - Ses Yalıtım Süngeri - Makine Dairesi Ses Yalıtımı-ses yalıtım süngeri - Ses izolasyon süngeri- ses yalıtım sünger çeşitleri - sünger çeşitleri - ucuz ses süngeri - ses yalitim malzemeleri - Yanmaz Sünger - Akustik Yanmaz Sünger - Yanmaz sünger fiyatları.

Akustik Yanmaz Ağır Kurşun Bariyerli Piramit Yumurta Ses İzolasyonu Süngeri

Normal Akustik Ses Yalıtım Süngerlerine Ağır Kurşun Bariyerli Sünger eklenirse gerçekten çok güçlü ve etkili sonuçlar alınabilir akustik ses düzenlemenin yanı sıra güçlü bir ses yalıtımı ses emme sağlar.Alttaki resimde normal iki akustik süngerin arasındaki malzemedir.

Ağır kurşun bariyer fiyatı : 20mm 1 m2 = 56 tl + KDV

 akustik piramit yumurta ses izolasyonu süngeri

Daha detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiz.

0216 693 15 25 KAVACIK Şube 

0216 592 72 79 SULTANBEYLİ Şube telefon numaralarımız.

Mail adresimiz  Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız