Akustik Yanmaz Sipesyel Piramit Ses İzolasyonu Süngeri

 

Özel olarak imal edilen ses yalıtım süngerine denir.Akustik Sipesyel Süngerler Yanmaya Karşı Yüksek Direnç Sağlar. Esnektir ve kolay uygulanabilir. Malzemeler en iyi standartlara sahip ham maddellerle ileri teknoloji kullanılarak üretilir.

Akustik Ses Yalıtımı ve izolasyonu evinizde, iş yerinizde, stüdyolarda, müzik kayıt, toplantı odaları, konferans salonları, tiyatro salonlarında, klima jeneratör odaları vb. gibi kullanım alanı çok geniştir.Bu Ses yalıtım ürün grubunda Akustik Yanmaz piramit, spesiyal,labirent,yumurta ve düz sünger çeşitleri mevcuttur.Bu süngerleri kolaylıkla uygulayabilirsiniz veya bizim tarafımızdan ses yalıtım, izolasyon uygulaması yaptırabilirsiniz.Aşağıda Akustik Yanmaz Spesiyal Piramit süngerlerle ilgili daha detaylı bilgi resimler bulabilirsiniz

Akustik ses sorunları ve ses bozukluklarını çözmek için kullanılan bir süngerdir. Ses yalıtımı ses emiciliği ile sağlar. Fiyatı uygundur, yanmazlık özelliği vardır. Eko, yankı gibi ses problemlerini ortadan kaldırır ve akustik düzenleme sağlar.

  • Alev almaz, yanmaz, damlacık oluşturmaz.
  • Küflenmez, nemden etkilenmez.
  • Uygulaması kolaydır ve esnektir.
  • Farklı formlarda ve kalınlıklarda üretilir.
  • 40 mm 50 mm kalınlıkları mevcuttur.
  • Renk seçeneği melamin köpük gri ve beyaz renkleri mevcuttur.
  • Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleri vardır.

 

 akustik yanmaz spesiyal piramit sünger

Akustik Yanmaz Sünger Dayanıklıgı :

Yanmaya karşı yüksek direnç sağlayan ve mükemmel ses yutum değerlerine sahip, yüksek performanslı akustik köpüktür. Ses yutma performansı çok iyi olan bu ürün, yüksek hava hızlarında bile herhangi bir aşınmaya maruz kalmaz. Hava içerisinde parçacıklar halinde yayılmaz. Orta ve yüksek frekans aralığında maksimum performansta çalışan yanmaz akustik süngerler, kurşun&pvc bariyer gibi malzemelerin eklenmesi ile sesin akustik düzenlemesinde ve sesin yalıtımında yüksek performans gösterirler. İçeriğindeki kimyasallar zararlı atık ihtiva etmez ve yanma sonucunda zehirli gaz çıkarmamaktadırlar.

 akustik spesiyal sünger

Ses Yalıtım Süngeri Kullanma Alanları :

Akustik Piramit Sünger - AkustikSünger Fiyatları - İstanbul - Akustik Düzenleme Süngeri - Kompresör Kabin ses yalıtımı - jeneratör odası ses Yalıtım -Piramit Sünger - Müzik Odası Ses Yalıtımı -Yumurta Sünger Fiyatları - Konferans Salonu Ses İzolasyonu - Akustik Tavan Ses Yalıtım - Akustik Duvar Ses Yaltım - Akustik Kumaş Kaplı Panel - Tavan ses Yalıtım - Ses Yalıtım Süngeri - Makine Dairesi Ses Yalıtımı-ses yalıtım süngeri - ses izolasyun sünger i- ses yalıtım sünger çeşitleri - sünger çeşitleri - ucuz ses süngeri - ses yalitim malzemeleri - Yanmaz Sünger - Akustik Yanmaz Sünger - Yanmaz sünger fiyatları.

yanmaz spesyial sünger

Akustik Yanmaz Ağır Kurşun Bariyerli Spesiyal Piramit Ses İzolasyonu Süngeri

Normal Akustik Ses Yalıtım Süngerlerine Ağır Kurşun Bariyerli Sünger eklenirse gerçekten çok güçlü ve etkili sonuçlar alınabilir akustik ses düzenlemenin yanı sıra güçlü bir ses yalıtımı ses emme sağlar.Alttaki resimde normal iki akustik süngerin arasındaki malzemedir.

akustik bariyerli spesiyal piramit sünger