Masa Separatör Fiyatları - Separasyon Fiyatı - Akustik Duvar Panelleri

Masa Arası Seperasyonu - Seperatör Paneli - Haraketli Ara Separatör 

Masa Seperatör Sistemleri - Seperatör Akustik Ses Yalıtımı - Masalar Arası Ses İzolasyonu Uygulaması
Akustik Çağrı Merkezi Call Center ler  İçin Profesyonel Çözümler Üretiyor. Ses Karışıklığı Problemine Son. 

 

Çağrı Merkezi Masası | Çağrı Merkezleri Masalar Arası Ses Yalıtımı Ve Akustik Bölücü Paneller  Masa Seperatör / Seperasyon Sistemleri Çağrı Merkezleri - Call Center - Masa Seperatör Sistemleri -Seperatör Akustik Ses...

Özellikle dar alanlar için ideal bir çözümler bütünü oluşturan masa arası seperatör sistemleri, kısıtlı mekanlarda verimli çalışmanın anahtarlarından birini sunar.Ufak mekanların sıkıcılığından arındıran bu sistem sayesinde ferah çalışma alanları hayat bulur.Hem karşılıklı hem de yan yana duran masalara uygulanabilen seperasyon sisteminde kablolar,telefon bağlantı aparatları ve prizler başarıyla gizlenerek görüntü kirliliği engellenir.

Böylelikle temiz bir çizgi taşıyan, personel için konsantre olmayı kolaylaştıran ve motivasyonu artıran bir iş ortamı yaratılmış olur. Çalışanın ihtiyaç duyacağı her gereci kolaylıkla elinin altında bulundurmasını sağlayan masa arası seperasyonu sistemi CD'lik ile kalemlik rafları,yatay/dikey broşürlük ve notluk gibi destek aparatıyla zenginleştirilir.  

Masa Ara Seperasyon Sistemleri

 Minimalizmin gözü yormayan yumuşak hatlarıyla çalışma hayatını karmaşık gereçlerini başarıyla sadeleştiren modüler seperatörler,ayrıntılara önem veren bir tasarımla kompakt çalışma birimleri hazırlar.Zengin aksesuar sistemleri,gizlenmiş elektrik kanal priz sistemi ve ayaksız taşıyıcı gövdesiyle çalışanların bir arada iken bile rahatlıkla kendi görevine yoğunlaşabilmesine imkan tanır.
 

Özellikle çoklu ofis yerleşimlerinde ve çağrı merkezlerinde son derece başarılı sonuçlar veren modüler seperatörler,farklılaşan ofis ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan en kapsamlı yerleşim ve dekorasyon çözümlerinden birini oluşturur.Bu sistemin en kayda değer özelliklerinden biri seperasyonun 40 ve 80 mm arası ölçülerde dahi ince kesitinin her iki yüzeyine de cam,melamin ve kumaşlı panel uygulanabilmesidir.